skip to Main Content

SS IPTV HAKKINDA

Basit kullanışlı  en popüler Akıllı TV uygulamalarından biridir. SS IPTV, kullanıcılarına IPTV görüntüleme imkanı sağlayan LG Smart World’ün ilk uygulaması oldu. Bu uygulama LG Smart TV Apps Yarışması 2012 jürisi tarafından derecelendirildi ve ana aday ödülünü aldı.

SS IPTV bir çok Smart Tv modelinde çalışan bir uygulamadır. LG, Sony, Philips, Vestel, Arçelik, Sharp gibi daha ismini yazamadığımız bir çok tv de çalışır ve ücretsiz bir uygulamadır

SS IPTV KURULUMU (Resimli anlatım)

Smart Tv uygulama marketinden girip arama yaptırıyoruz, Resimdeki gibi  uygulamamız arama sonucunda çıkıyor ve çalıştırıyoruz. Kurulum yapmamız için programdan şifre oluşturmamız gerekiyor (Get Code) Open Tv’ nin olduğu ekrandan settings’e giriyoruz. Get Code butonuna gelip OK Tuşuna basıyoruz ve bize bir şifre veriyor.

Bizde hesabınız mevcutsa hesabınıza giriş yapıp direk ss iptv den aldığınız kodu gerekli alana yazıp yükle butonuna basmanız yeterli. Yazılım uzmanlarımız sizin için en basit şekilde yükleme geliştirdi.

– Program mac adresi ile çalısmaz

SS IPTV Editor sayfasından devam ediyoruz

Smart tv’de yapacaklarımız şimdilik bukadar. SS IPTV’nin bize verdiği get code kodunu not alıyoruz ve http://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidiyoruz  ADD DEVICE kısmının yanıdaki kutucuğa Get Code kodumuzu giriyoruz

Burada da sık yapılan yanlışlardan biri m3u url ile iligli size verdiğmiz m3u url yaklışık aşağıdakine benzer. Sadece bir kısmı değil komple kopyalanacak.http://vizyondnsip.net:8080/get.php?username=derfDES345&password=TRFVCDFSE345&type=m3u_plus&output=ts

SS IPTV kurulumun en önemli Kısmı

Yukarıdaki  resimde önce External Playlist e Sonra  ADD ITEM Kısmına tıklayacağız ve Edit item adında bir pencere açılacak. Burada Display Name kısmına VizyonTech yazacağız. Source  kısmına ise size yolladığımız m3u url linkinizi yapıştıracaksınız.

Herşey buraya kadar  tamama ise OK Tuşuna  basıyoruz.girdiğimiz bilgilerin göründüğü bir ekran gelecek  SAVE Butonuna tıklıyoruz  ve kaydediyoruz.

Hepsi bukadar DISCONNECT Kısmı ile  çıkış yapmamız gerekiyor aksi halde oturum açık  kalacaktır.

Neredeyse Bitti

Editörde işimiz bitti sıra geldi izleme kısmına, Programda komple çıkış yapıyoruz veya SS IPTV Ana ekranına geldiğinizde sağ üstteki yenileme işaretine (Başlıktaki ) tıkladığımızda vizyonTech Adı ile bir kutucuk çıkacak resimdeki gibi ona tıklıyoruz ve kanal listemizdeki kategori grupları çıkıyor tıklayıp istediğimiz kanalı izliyoruz.

Zor gibi görüne bilir fakat ögrendiğinizde gerçekten 30 sn içinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

SIK ARANANLAR
ss iptv kurulum, ss iptv resimli anlatım, en çok kullanılan iptv programı, ss iptv vestel arçelik, ss iptv lg smart tv, ss iptv yükleme, ss iptv nedir