skip to Main Content

HİZMETLERİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ŞART VE KOŞULLARI OKUYUNUZ!

Bu belge, Site kullanıcısı olarak sizin tarafınızdan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder. (bundan böyle taraflar, abone ve Satıcı olarak tanımlanacaktır)

Bu, vizyon servers (bir “Site”) kullanımınızı düzenleyen Gizlilik Politikası ve Toplanan Bilgilerinizin abonelikler ve iştiraklerimiz tarafından toplanması, kullanılması, aktarılması ve işlenmesi (“vizyoniptvserver.com”)Bu Siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen Gizlilik Politikamıza izin vermiş oluyorsunuz. Bu belgede tanımlanmayan tüm terimler, sizin de bu Site’yi kullanarak kabul ettiğinizi kabul ettiğiniz vizyoniptvserver.com ile sizin aranızdaki Kullanım Koşulları Anlaşmasında kendilerine atfedilen anlamları ifade eder.

Ek Politikalar ve Sözleşmeler

Hizmetlerimizi kullanarak, mevcut sözleşmenin bir uzantısı olan aşağıdaki politikaları da kabul edersiniz:

Gizlilik Politikası
Kabul edilebilir kullanım politikası

Abonelik Kullanım Şartları ve Koşullarının Kabulü

Aboneliğe erişiminiz ve kullanımınız yalnızca bu Şartlar ve Koşullara tabidir. Web sitesini, bu Hüküm ve Koşullar tarafından yasa dışı veya yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Web sitesini kullanarak, bu bildirimde yer alan şartları, koşulları ve feragatnameleri tamamen kabul ediyorsunuz. Bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiyorsanız, Web sitesini kullanmayı derhal durdurmalısınız.

SORUMLULUK VE SORUMLULUK SINIRLAMASI

1 Web Sitesi, herhangi bir temsili ya da tasdik olmaksızın, garanti verilmeksizin, tatmin edici nitelikte içerik garantiler, belirli bir amaca uygunluk dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir garanti ya da garanti olmaksızın sağlanır. ihlal, uyumluluk, güvenlik ve doğruluk.
2 Yasaların izin verdiği ölçüde, web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan (iş, fırsat, veri, kâr kaybı dahil olmak üzere) her ne olursa olsun, dolaylı veya sonuçsal kayıp veya zararlardan abone etkilenmeyecektir.
3 vizyonIPTV, Web Sitesi’nin işlevselliğinin kesintisiz veya hatasız olacağı, kusurların düzeltileceği veya Web Sitesi’nin veya bunu sağlayan sunucunun zararlı veya yıkıcı olabilecek herhangi bir virüs veya virüs içermediği konusunda herhangi bir garanti vermez.
4 İşbu Şartlar ve Koşullardaki hiçbir şey, aboneliğin veya çalışanlarının veya temsilcilerinin ihmali nedeniyle abonelikten kaynaklanan kişisel sorumluluğunu dışlamak veya sınırlandırmak amacıyla yorumlanamaz.

ÖZEL KULLANIM

vizyonIPTV size özel evinizde sadece görüntüleme, kullanma ve eğlenme için hizmet vermektedir. Size sunulan hizmetlerin kamuya açık alanlarda, ticari kuruluşlarda veya diğer yerleşim yerlerinde kullanılmayacağını veya görüntülenmeyeceğini kabul edersiniz.
Hizmetleriniz kamuya açık bir alanda, ticari bir kuruluşta veya başka bir yerleşim yerinde kullanılıyorsa veya görüntüleniyorsa, hizmetlerinizi para iadesi olmadan kesebiliriz.

Ödemeler ve Faturalandırma

Verilen hizmetin niteliğinin ve ücretlerin ve ücretlerin size bildirildiğini kabul edersiniz. vizyonIPTV’nn ücretleri değiştirme hakkını saklı tuttuğunu biliyorsunuz.

Sipariş verdiğiniz sırada abonelik ödemeyi kabul edersiniz. Hizmetleriniz askıya alınmış, feshedilmiş veya hizmet süresinin bitiminden önce devredilmiş olsa bile, tüm ücretler derhal ödenecektir ve aşağıdaki bölümde belirtilen istisnalar dışında iade edilemez. vizyonIPTV, e-posta bildirimi ve / veya web sitesinde bildirimle fiyatlandırmayı değiştirme hakkını açıkça saklı tutar.

İADELER

Satın almadan önce test amaçlı bir ay veya 3 ay satın alabilirsiniz.
Kararlı değilse bazı kanalları değiştirebilir veya silebiliriz.
İnternet hızınız ve diğer teknik sorunlarınız nedeniyle tüm kanalların düzgün çalışacağına söz veremeyiz.
Bununla birlikte, Müşteri, satın alma tarihinden itibaren 15 gün içinde, yazılı bildirim veya [email protected] adresine e-posta göndererek geri ödeme talebinde bulunabilir.

Ban Kuralları POLİTİKASI

Sunucu kalitesini iyileştirmek için. Sunucuda Anti-Restreaming’i aktif hale getirdiklerinde, abonelik gerçekleştiğinde aboneliği otomatik olarak engellenebilir.

1. Müşteri aynı kullanıcı adını birden fazla istemciye girerse
2. Bir istemci aynı ipde iki cihazda ayni kullanıcı adıyla oturum açtığında
3. Güvenlik duvarı, proxy veya VPN kullanımı.

Kanallar listesi anlaşması

Kanal listeleri abone geri bildirimlerine ve sunucu kararlılığı gereksinimlerine göre eklemeye ve güncellenmeye devam eder,
Piyasa ihtiyaçlarına göre bazı kanallar ekleyeceğiz ve istikrarlı değilse bazı kanalları sileceğiz.