skip to Main Content
IPTV Deneme (Trial) hesabı Nasıl açılır

IPTV Test Hesabı almadınız mı? Hemen Başlayın

Mail Adresinizi Yazın

Mail adresinizi girin, Erotik kanallar tercihinizi seçin, izlemek istediğiniz cihazı seçin, mac adresi ile kullanılan bir cihaz ise mac adresinizi girin. IPTV Bilgileriniz cihazınıza otomatik yüklenecektir (Smart iptv programı için gerçerli)

Onay Kodunu Girin

Mail adresinize bir onay kodu yollayacağız (DCFRE45TRGFRTGYJU8754EDSWE4  benzeri) size yolladığımız onay kodunu aşağıda test istediğiniz kısımda açılan pencereye girdiğinizde sistem size iptv bilgilerinizi otomatik olarak oluşturup gönderecektir.

IPTV Test Hesabınız Hazır

IPTV deneme hesabınız mail adresine gönderildi. ( Smart iptv programı kullanıyorsanız yazdığınız mac adresine otomatik yüklendi) Müşteri girişi bilgileriniz ile giriş yaptığınızda gerekli diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cihaz Tipleri Hakkında

Standart m3u tipi: Genel kullanım için pc, cep telefonu ,tablet, apple tv, ssiptv gibi programlarda kullanılır. Bu seçenek ile size m3u url gönderilir.

Smart iptv programı: Smart iptv seçtiğinizde yazdığınız mac adresine kanal listeniz yüklenir ve size m3u bilgileri mail ile gönderilir.

Mag Cihazlar: Bu seçenek portal ile çalışan mag serisi cihazlar içindir portal adresi mail adresinize gönderilir.

NOT: Test hesapları Full sürüm olup  2 saat süre ile kısıtlıdır.

Erotik Kanal Seçeneği

Erotik iptv kanallarımız seçiminize göre size gönderilir.  Seçim yapmadığınızda listenizde olacaktır. Kapamak isterseniz müşteri girişinden kapayabilirsiniz

vizyonTech IPTV Test

Bilgileriniz otomatik olarak smart iptv programına yüklenecektir.

SIK ARANANLAR
iptv test hesabı, iptv deneme, ücretsi iptv hesabı, iptv denemek istiyorum, iptv test  veren siteler, iptv satın almandan önce denemek, avrupa iptv, iptv almanya hesabı

Dosya İndirmeyi Durdurun

Çevrimiçi oyunlar oynuyorsanız, büyük dosyalar indirip yüklüyorsanız, bu ağır veri akışı arabelleklemeye neden olabilir. IPTV cihazınızın buffer yapmasına neden olabilir.

Kullanılan Cihaz Sayısını Azaltın

İnternet ağınızda birden fazla cihaz olması yükleme süresini yavaşlatabilir. Siz ya da başka biri aynı ağda bir oyun konsolu, cep telefonu, tablet, PC veya Mac kullanıyor musunuz? Bağlantılarını kesmek akışınızı hızlandırmaya yardımcı daha iyi sonuç almanızı sağlar

İnternet Hızınızı Test Edin

Yoğun zamanlarda, bazı internet servis sağlayıcıları bağlantınızı alt yapı sorunlarından dolayı sözleşme hızınızı karşılayamaya bilir. Wi-Fi veya geniş bant kullanıyorsanız, en az 10 Mbps hıza ihtiyacınız var. 3G veya 4G cihazları için gereken minimum hız 5Mps’dir.