skip to Main Content
Xtream IPTV Player

Xtream iptv player xtream api ile çalışablen bir programdır.
Dil seçimi, Altyazı seçimi ve bir çok özelleştirme yapabilirsiniz.

Xtream Player ile Android telefonlarda, Android kutularında, Fire TV Stick’lerde ve Nvidia Shield TV’lerde IPTV servis sağlayıcılarından canlı TV, film, dizi ve TV haberlerini izleyebilirsiniz.

Xtream iptv player hakkında bilgiler

Xtream iptv player xc api ve direk m3u url olarak çalışabilir.
İçerik Live TV, Series, ve Vod olarak ayrı grublarda listelenir. Filmlerin kapak fotografları ve açıklamalarıda desteklenmektedir.

XTREAM IPTV FULL VERSİYON

Full Sürüm Modlu versiyonindirmek için (Android Telefon Tablet, Amazon fire stick) https://vizyoniptvserver.org/iptvxtreamplayer.apk

Amazon Fire Tv Stick cihazında xtream iptv kurulumu için ufak bilgi Fire TV

Amazon Fire TV Stick için  My Fire TV Menüsüne geldiğimizde DEVELOPER OPTIONS bölümüne gireceğiz fakat genellikle ilk kurulumda DEVELOPER OPTIONS menüsü gizlenmiş oluyor. My Fire TV Menüsünde About kısmını göreceksiniz oraya gelip 7 defa OK tuşuna bastıktan sonra geri tuşuna basıp ayni menüye gelecegimizde  DEVELOPER OPTIONS Seçeneğini artık görünür olacak

DEVELOPER OPTIONS Menüsüre girip Apps From Unknown Sources kısmını ON Yapıyoruz

 

amazon fire tv apps from unknown sources

Xtream iptv uygulamasını cihazımıza yüklüyoruz

Xtream iptv uygulamasını Play Store(Android)  mağazalarından indirebilirsiniz.Ful versiyon isterseniz Yukarıdaki apk linkinden indirip manuel olarak kurabilirsiniz. Android İşletim sistemi Amazon Fire TV stick için yaptığımız işlem benzeri bir işlem isteyecektir. “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” kısmını seçmemiz gerekiyor fakat Android cihazınız size ekranda kabul etmeniz için seçenek gösteriyor.

 

Kurulumu yaptık ve açılan ilk sayfa Add Profile Kısmına tıklıyoruz

 

xtream iptv player profile sayfası

 

Login With Xtream Codes API Seçeneğini tıklıyoruz.

 

xtream iptv player xtream codes api girişi

 

Aşağıdaki Giriş bilgileri Örnek olarak verilmiştir ve çalışmaz. Hesabınıza giriş yapıp Size ait bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

 

xtream iptv hesap bilgileri girişi

 

Sırasıyla vizyonIPTV Yazan yere Herhangi birşey yazabilirsiniz. Kullanıcı adınız, Şifreniz ve Url olarak devam etmektedir.

deneme yazan kısma size vermiş olduğumuz kullanıcı adı kısmını yazacaksınız fakat Büyük Küçük harf yazımına dikkat ederek aynisini girmelisiniz.
şifre kısmıda hemen altındaki kutucuğa girmelisiniz. (Şifre kısmıda büyük küçük harf duyarlıdır)
Son kısım olan dns bilgisini bilmiyorsunuz fakat bunu hesabınıza giriş yaptığınızda (Buradan iptv hesabınıza girebilirsiniz) görebilirsiniz.

Bilgi girişini doğru yaptığıınzdan emin olduğunuzda Login butonuna basıyoruz.
Aşağıdaki ekran logine bastıktan sonra açılan ana ekran fakat içerik farklı olduğunda değişebilir.

 

xtream iptv ana ekranı

 

Movies kısmına gelip bir film açtım ve burada ses ve altyazı seçeneklerini göstereceğim.

 

xtream iptv vod film izlerken

 

Seçeneklere giriş olarak belirttiğimiz soft butona basarak aşağıdaki ekranın açılmasını sağlıyoruz.
Audio Tracks (Ses Parçacıkları), Subtitle Tracks(Altyazı Parçacıkları)

 

xtream iptv ses ve altyazı değişim ekranı

 

Audio Tracks Kısmına tıkladık ve seçenekleri görüyoruz. türkçe ve ingilizce Stereo olarak seslerimiz mevcut. Bazı içeriklerimizde daha fazla ses seçeneği olabiliyor. Almanca,Fransızca gibi

 

xtream iptv audio track değişim ekranı

 

Ayni şekilde Subtitle Tracks kısmına giriş yaptığımızda altyazı seçeneklerini görrebiliyoruz. diledigimizi seçip OK Tuşuna bastığımızda seçtiğimiz altyazı video ekranımızda gösterilmeye başlıyor.

 

xtream iptv subtitle tracks değişim ekranı

 

Son olarak ayarlar Settings Kısmına girdiğimizde aşağıdaki ekran genelde ideal ayarlardır ve genelde varsayılan olarak gelir.

 

xtream iptv player settings ekranı

 

Xtream iptv player uygulamasını açtığımızda Movies, Series ve Live TV olarak listelenmektedir. Movies Filmler, Series Diziler ve son olarak Live Tv de Canlı yayınları izleyebilirsiniz.

SIK ARAMALAR
Xtream iptv player ses ve altyazı seçimi, Amazon fire Tv stick, amazon Tv to open hidden menu, Xtream iptv player full patched, En iyi iptv programı,ücretsiz iptv, en iyi iptv uygulaması, iptv kurulum